Máňa

31.03.2013 22:44

Eskalátorník Ruda, mi hned po historce s osobou v kolejišti začal vyprávět o svém vztahu s Máňou. Respektive nebylo to vyloženě o jejich vztahu jako takovém, ale o tom co s ní zažívá v posteli.. I když, podle vyprávění toho moc v posteli společně nezažili, krom opravdového spánku. „Kočičko to víš Máňa je divoška, ta mě vždycky tak zničí, že si připadám jak hoblinka másla na pánvi. A víš co jí opravdu jde? Víš v čem je opravdu nejlepší co jsem kdy zažil?“ Rychle jsem mu řekla, že to nepotřebuji slyšet, že bych ještě mohla začít žárlit. Myslela jsem, že se tomuto vtipu oba zasmějeme, ale podle Rudova výrazu jsem pochopila, že se toho až moc lehce chytnul. Mohlo mě to taky napadnout, nevidím ho přeci poprvé! Vstal a řekl mi: ,,No kočičko, mě se taky moc líbíš to neříkám že né, ale víš co, tady na metru je jeden velký problém. Všichni vědí všechno a já ti kočičko moje nechci zlomit srdíčko. Měl bych s tím velký oplejtačky.“ Opravdu se mi ulevilo, jsem moc ráda, že mi Ruda nechce zlomit srdíčko, protože myslím, že kdyby se pokusil na mě jen trochu šáhnout, tak že další osobou v kolejišti bych byla já, ale s tím rozdílem, že já bych si tam na nějaký ten kabel pro jistotu šáhla. Už minule jsem si slíbila, že si Máňu musím prohlédnout, ale pro začátek jsem řekla Rudovi, zda má nějaké foto v mobilu.

Vytáhl z kapsy mobil a začal pátrat. Pak mi ho podal, řekl ať zmáčknu zelený čudlík a lidi to byl konec! Konec všem mým iluzím. Konec mým romantickým představám o striptýzu a konec mým představám o Demi Moore, protože teď už si pod slovem STRIPTÝZ nevybavím nikoho jiného, než Máňu. Rozhlédla jsem se po místnosti, jestli nenajdu něco na vypíchnutí očí, protože tohle byla přesně ta věc, kterou vidět nechcete a co hůř doufáte, že to po vás nikdy nikdo nebude chtít. Na obrazovce se pohybovala polonahá žena, trochu prostorově výraznější (ze začátku jsem si říkala, že je to třeba jen vysoký zoom, nebyl!) a snažila se dělat modelkovské pózy. Šahání všude možně po těle, po hlavě, natočení jedním bokem, druhým a do toho se stále vyptávala: ,,Rudo, takhle se ti to líbí? A co takhle? Pojď sem ty kocourku. Mňáááu já jsem tvoje kočička. A mám si takhle tady sednout? A takhle se otočit zadečkem k tobě?“ A vždycky když se takhle zeptala, pár vteřin v dané póze ustrnula. Když kameraman,kocourek a eskalátorník Ruda neodpovídal, změnila polohu. Podívala jsem se po místnosti ještě jednou, protože teď už jsem nehledala něco na vypíchnutí očí. Potřebovala jsem něco většího a delšího na propíchnutí ušních bubínků! Jediné bohužel, co jsem našla byl kousek ode mě stojící eskalátorník Ruda se zvláštně pyšným výrazem a já jen doufala, že už nikdy z jeho úst neuslyším slovo kočičko, protože ta jeho kočička tu na mě teď špulila tu svou prdelku! Takže příště, až mě s ní bude náhodou on nebo někdo jiný seznamovat, já si jí představím nahoře bez a ještě navíc, jak se úlisným hlasem ptá, jak že se má před tu kamerku postavit. Ach Rudo, proč jsi mi zkazil mé bezesné noci, mé iluze? Vždyť ta Máňa mi byla tak sympatická, dokud jsem neviděla tohle video a jen o ní slýchala. Říkala jsem si, že to musí být jó persóna, když se ujmula tady Rudy, ale teď? Mobil jsem Rudovi vrátila a s kamennou tváří mu řekla, že je dobrá (nenapadla mě v tu chvíli lepší pochvala), ale že se teď musím učit, protože mě za pár dní čekají zkoušky ze směrnic. A tak si Ruda vzal svůj mobil s cenným obsahem, rozloučil se a šel po svých. Já otevřela stránky učebnice, ale místo směrnic mi tam tančila polonahá Máňa…

Příhody Eskalátorníka Rudy

Jak to všechno začalo.

19.03.2013 20:37

Osoba v kolejišti.

24.03.2013 20:27

Máňa

31.03.2013 22:44

Stůj, zastavte všemi prostředky.

15.04.2013 13:48

Setkání s Máňou

28.04.2013 12:21

Kniha návštěv

Fotky od cestujících

20.03.2013 09:39
Pokud budete mít nějakou obzvláště vtipnou fotku z prostředí MHD, neváhejte mi ji poslat na metroPZ@seznam.cz   Těším se na vaše obrázky!